CONTACT

Openingsuren tijdens Corona:

Op dit moment is er in de vestigingen opvang voorzien. Dit kan ook doorgaan in de meewerkende school. Leerlingen of ouders kunnen hiervoor contact opnemen met de vestigingsverantwoordelijke. 

We zijn telefonisch bereikbaar van 9u-12u op tel. 014 61 15 73. 

Vanaf 15 mei zijn de lesdagen in elke vestiging verschillend voor degene met officiële arbeidsdeelname (OAO, DAC). Betrokkenen worden persoonlijk gecontacteerd op 11 mei mbt heropstart lessen. 

■ VESTIGING ARENDONK (DONA)

Molenwiel 39 
2370 Arendonk
vestigingsverantwoordelijke

Linda Maes

014 43 16 52        0496 64 42 59

linda.maes@cdonoorderkempen.be

■ VESTIGING TURNHOUT (CDOaanZ)

Zandstraat 85
2300 Turnhout
vestigingsverantwoordelijke

Petra Geukens

014 61 54 42    0485 08 20 19

 petra.geukens@cdonoorderkempen.be

■ VESTIGING HOOGSTRATEN

Gelmelstraat 26 
2320 Hoogstraten
vestigingsverantwoordelijke

Kristin Laurijssen
03 340 40 15      0478 69 05 67
kristin.laurijssen@cdonoorderkempen.be

■ VESTIGING TURNHOUT

Noord-Brabantlaan 4 
2300 Turnhout
vestigingsverantwoordelijke

Debbie Van Herck 
014 42 87 06       0485 08 59 45
debbie.vanherck@cdonoorderkempen.be

■ CONTACT CLB

Vrij Centrum Leerlingbegeleiding Kempen (CLB) 

T: 014 41 64 39

www.clb-kempen.be

■ ALGEMEEN CONTACT

CDO NOORDERKEMPEN
Prins Boudewijnlaan 9/3
2300 Turnhout
014 61 15 73
info@cdonoorderkempen.be

■ CENTRUMCOORDINATOR

Jef Bartholomeeusen
014 61 15 73   0472 57 01 82
jef.bartholomeeusen@cdonoorderkempen.be

 

■ ADMINISTRATIE

Annick Van den Brande
algemene administratie
014 61 15 73
annick.vandenbrande@cdonoorderkempen.be

■ TEWERKSTELLING

Herwig Vetters
tewerkstellingsbegeleider
0476 64 20 85

herwig.vetters@cdonoorderkempen.be

 

Hilde Meeusen
tewerkstellingsbegeleider
0477 94 18 17
hilde.meeusen@cdonoorderkempen.be

 

Lien Van Dijck
tewerkstellingsbegeleider
0473 50 92 11
lien.vandijck@cdonoorderkempen.be

 

Chris Lodewijckx
administratie tewerkstelling
014 61 15 73
chris.lodewijckx@cdonoorderkempen.be

ARENDONK  | TURNHOUT CDOaanZ | HOOGSTRATEN TURNHOUT CDO NB