top of page

CONTACT

■ ALGEMEEN CONTACT

CDO NOORDERKEMPEN
Prins Boudewijnlaan 9/3
2300 Turnhout
0486 15 71 47 (werkdagen 8:30 tot 12)
info@cdonoorderkempen.be

■ DIRECTEUR

Bert Adriaensen

0484 568 799 
bert.adriaensen@cdonoorderkempen.be

 

■ ADMINISTRATIE

Annick Van den Brande
algemene administratie

0497 30 94 42
annick.vandenbrande@cdonoorderkempen.be

■ TEWERKSTELLING

Hilde Meeusen 
tewerkstellingsbegeleider
0477 94 18 17
hilde.meeusen@cdonoorderkempen.be

 

Lien Van Dijck
tewerkstellingsbegeleider
0473 50 92 11
lien.vandijck@cdonoorderkempen.be

Paul Mondelaers

tewerkstellingsbegeleider Zorg

0473 38 34 37
paul.mondelaers@cdonoorderkempen.be

Bram De Francesco
tewerkstellingsbegeleider Keuken

0484 57 66 21
bram.defrancesco@cdonoorderkempen.be

Kristel Cocx
tewerkstellingsbegeleider Kapper

0486 11 61 12
kristel.cocx@cdonoorderkempen.be

 

Viv Lanslots
administratie tewerkstelling
0486 15 71 47
viv.lanslots@cdonoorderkempen.be

Herwig Vetters
coördinator voltijds engagement
0476 64 20 85

herwig.vetters@cdonoorderkempen.be

■ VESTIGING ARENDONK (CDOA)

Molenwiel 39 
2370 Arendonk

Leer- en zorgverantwoordelijke:

Annick Van den Brande  

0488 77 15 11

annick.vandenbrande@cdonoorderkempen.be

■ VESTIGING HOOGSTRATEN (CDOH)

Gelmelstraat 26 
2320 Hoogstraten
Leer- en zorgverantwoordelijke:

Kristin Laurijssen
0478 69 05 67
kristin.laurijssen@cdonoorderkempen.be

■ VESTIGING Zandstraat (CDOaanZ)

Zandstraat 85
2300 Turnhout
Leer- en zorgverantwoordelijken:

 

Petra Geukens (Groen, Metaal, Hout)

014 61 54 42    0485 08 20 19

petra.geukens@cdonoorderkempen.be

Catherine Van Looy (Schilder, Productie, Bouw)

catherine.vanlooy@cdonoorderkempen.be

014 61 54 42    0484 21 80 94

Wendy Hamal (Zorg) 

014 61 54 42

wendy.hamal@cdonoorderkempen.be

■ VESTIGING Noord-Brabantlaan (CDONB)

Noord-Brabantlaan 4 
2300 Turnhout
Leer- en zorgverantwoordelijken:

 

Lieve Van Velthoven (Keuken)

014 42 87 06        0484 56 88 18

lieve.van.velthoven@cdonoorderkempen.be

    

Sanne Cocx (Winkel)

014 42 87 06        0477 94 03 24      
sanne.cocx@cdonoorderkempen.be

■ CONTACT CLB

          Vrij Centrum Leerlingbegeleiding Kempen 

014 41 64 39

www.clb-kempen.be

Anker CLB
bottom of page