ARENDONK  | TURNHOUT CDOaanZ | HOOGSTRATEN TURNHOUT CDO NB

CONTACT

Update (30/03/2020): Leren en studeren bij schorsing van de lessen door het coronavirus 

 

Voor meer info: Jef.Bartholomeeusen@cdonoorderkempen.be    Tel. 0472 57 01 82 

■ VESTIGING ARENDONK (DONA)

Molenwiel 39 
2370 Arendonk
vestigingsverantwoordelijke

Linda Maes

014 43 16 52

linda.maes@cdonoorderkempen.be

■ VESTIGING TURNHOUT (CDOaanZ)

Zandstraat 85
2300 Turnhout
vestigingsverantwoordelijke

Petra Geukens

014 61 54 42    0485 08 20 19

 petra.geukens@cdonoorderkempen.be

■ VESTIGING HOOGSTRATEN

Gelmelstraat 26 
2320 Hoogstraten
vestigingsverantwoordelijke

Kristin Laurijssen
03 340 40 15      0478 69 05 67
kristin.laurijssen@cdonoorderkempen.be

■ VESTIGING TURNHOUT

Noord-Brabantlaan 4 
2300 Turnhout
vestigingsverantwoordelijke

Debbie Van Herck 
014 42 87 06       0485 08 59 45
debbie.vanherck@cdonoorderkempen.be

■ ALGEMEEN CONTACT

CDO NOORDERKEMPEN
Prins Boudewijnlaan 9/3
2300 Turnhout
014 61 15 73
info@cdonoorderkempen.be

■ CENTRUMCOORDINATOR

Jef Bartholomeeusen
014 61 15 73   0472 57 01 82
jef.bartholomeeusen@cdonoorderkempen.be

 

■ ADMINISTRATIE

Annick Van den Brande
algemene administratie
014 61 15 73
annick.vandenbrande@cdonoorderkempen.be

■ TEWERKSTELLING

Herwig Vetters
tewerkstellingsbegeleider
0476 64 20 85

herwig.vetters@cdonoorderkempen.be

 

Hilde Meeusen
tewerkstellingsbegeleider
0477 94 18 17
hilde.meeusen@cdonoorderkempen.be

 

Lien Van Dijck
tewerkstellingsbegeleider
0473 50 92 11
lien.vandijck@cdonoorderkempen.be

 

Chris Lodewijckx
administratie tewerkstelling
014 61 15 73
chris.lodewijckx@cdonoorderkempen.be